Графік роботи місць масової вакцинації Ковельського району

Дата: 18.11.2021 11:34

Вакцинація -  це єдиний ефективний спосіб захистити себе від важкого перебігу  та летальних випадків від коронавірусної хвороби.

На сьогоднішній день у Ковельському районі вакцинацію населення проти COVID-19  здійснюють  3 центри масової вакцинації  та 26 пунктів щеплень, які працюють згідно з графіком: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00 год., у вихідні дні – з 9:00 до 17:00 год.

Жителі району можуть отримати щеплення від COVID-19 у місцях вакцинації, за такими адресами:

ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ

- м. Ковель, вул. Незалежності, 75 (приміщення стоматологічної поліклініки)  каб.13 (2 пов., вхід від магазину АТБ)

- м. Ковель, Ковельський центральний залізничний вокзал, КНП "Ковельське МТМО" вул.Ветеранів 1А

-  м. Любомль вул.Української Армії, 2

ПУНКТИ  ЩЕПЛЕНЬ

- м.Ковель, вул. Театральна, 16 (міська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №1 Цунтру ПМСД Ковельського МТМО)

- с.Поворськ, вул. Робітнича, 30 (Поворська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Центру ПМСД Ковельського МТМО)

- с.Тойкут, вул. Садова, 3 (Тойкутська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Центру ПМСД Ковельського МТМО)

- смт Голоби, вул. Незалежності, 11 (Голобська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Центру ПМСД Ковельського МТМО)

- смт Люблинець, вул.Незалежності, 7 (Люблинецька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Центру ПМСД  Ковельського МТМО)

- м.Любомль, вул. Богдана Хмельницького, 6 (Любомльська амбулаторія групової практики)

- с.Забужжя, вул. Новина, 21 (Забузька амбулаторія монопрактики)

-  с.Олеськ, вул. Незалежності, 33 (Олеська амбулаторія монопрактики)

- смт Головне, вул. Миру, 1 (Головненська амбулаторія групової практики)

- с. Велимче, вул. Центральна, 68 (КНП «Центр ПМСД» Велимченської селищної ради об'єднаної територіальної громади)

- смт Заболоття, вул. Стадіонна, 38 (Заболоттівська АЗПСМ )

- смт Ратне, вул. Газіна, 64 (Ратнівська АЗПСМ №2)

- с.Кортеліси, вул. Михайлевського, 1 (Кортеліська АЗПСМ )

- с.Межисить, вул. Центральна, 48 (Межиситівська АЗПСМ)

- с.Буцинь, вул. Шкільна, 22 (Буцинська АЗПСМ)

- с.Дубечне, вул. Незалежності, 55 (Дубечненська АЗПСМ )

- с.Кримне, вул. Центральна, 9а (Кримненська АЗПСМ)

- с.Любохини, вул. Центральна, 10 (Любохинівська АЗПСМ)

- с.Сереховичі, вул. Ярощука, 3 (Сереховичівська АЗПСМ)

- смт Стара Вижівка, вул. Шевченка, 6 (Старовижівська АЗПСМ)

- с.Купичів, вул. Церковна, 14 (Купичівська АЗПСМ)

- смт Луків, вул. Ковельська, 40 (Луківська АЗПСМ)

- смт Турійськ, вул. Лікарська, 22 (Турійська АЗПСМ)

- с.Піща, вул. Центральна, 148а (Піщанська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини)

- с.Пульмо, вул. Незалежності, 169а (Пульмівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини)

- смт  Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 53б (Шацька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини).

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації