Центр надання соціальних послуг

Центр надання соціальних послуг відділу гуманітарної політики Велицької сільської ради, створений рішенням сесії Велицької сільської ради від 18.07.2019 року №41/3.

Директор: Ткачук Т.М.

адреса: 45081, Волинська область, Ковельський район, с. Велицьк, вулиця Перемоги 88.

На даний момент Центр надає соціальні послуги "догляд вдома", де працює 8 соціальних працівників.

Центр надання соціальних послуг проводить надання соціально-побутової допомоги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та інвалідам в домашніх умовах.

Центр є структурним підрозділом відділу гуманітарної політики та є неприбутковою організацією.

Соціальні-послуги надаються центром відповідно до Державних стандартів, затверджених Міністерством соціальної політики України.