Депутати громади

Прізвище, ім'я, по батькові

Відомості

Киденько Михайло Миколайович

Громадянин України, народився 17.11.1971 р., освіта вища, безпартійний, Депутат Велицької сільської ради, місце проживання: с. Велицьк, Ковельський р-н, Волинська область

Кропива Олександр Аркадійович

Громадянин України, народився 27.02.1977 р., освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Державне підприємство "Ковельське лісове господарство", Лісничий, місце проживання: с. Велицьк, Ковельський р-н, Волинська область

Шевчук Михайло Володимирович

Громадянин України, народився 22.04.1987 р., освіта вища, безпартійний, СФГ "Колос", Агроном, місце проживання: с. Велицьк, Ковельський р-н, Волинська обл.

Польчук Віктор Адамович

Громадянин України, народився 03.09.1974 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина",  Начальник земельного відділу Велицької сільської ради, місце проживання: с. Кухарі, Ковельський р-н, Волинська обл.

Радчук Алла Зіновіївна

Громадянка України, народилася 28.10.1979 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Велицька АЗПСМ, Сімейна медстра, місце проживання: с. Велицьк, Ковельський р-н, Волинська обл.

Байкалова Людмила Валентинівна

Громадянка України, народилася 10.02.1971 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЗОШ І-ІІ ст. с. Підліси, Вчитель, місце проживання: с. Сільце, Ковельський р-н, Волинська обл

Кирилюк Володимир Михайлович

Громадянин України, народився 27.02.1964 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Сільце, Ковельський р-н, Волинська обл

Митюк Олександр Михайлович

Громадянин України, народився 27.05.1987 р., освіта вища, безпартійний, Начальник фінансового відділу Велицької сільської ради, місце проживання: с. Сільце, Ковельський р-н, Волинська обл

Філіпчук Микола Зіновійович

Громадянин України, народився 19.12.1973 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, СФГ "Визвисть", Голова, місце проживання: с. Підліси, Ковельський р-н, Волинська обл.

Бурчак Оксана Федорівна

Громадянка України, народилася 07.09.1983 р., освіта вища, безпартійна, ООЗ Велицька ЗОШ І-ІІІ ст., Заступник директора з методичної роботи, місце проживання: с. Сільце, Ковельський р-н, Волинська обл.

Власюк Ростислав Анастасійович

Громадянин України, народився 30.08.1975 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Угли, Ковельський р-н, Волинська обл.

Данилюк Леонід Панасович

Громадянин України, народився 28.03.1968 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Угли, Ковельський р-н, Волинська обл..

Боймиструк Ірина Андріївна

Громадянка України, народилася 16.11.1984 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Підріжжя, Директор, місце проживання: с. Кашівка, Ковельський р-н, Волинська обл.

Костюк Петро Артемович

Громадянин України, народився 12.07.1965 р., освіта вища, безпартійний, ТзОВ "Західні лісові ресурси", Інженер, місце проживання: с. Підріжжя, Ковельський р-н, Волинська обл.

Оксенюк Микола Федорович

Громадянин України, народився 23.05.1970 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово непрацює, місце проживання: с. Підріжжя, Ковельський р-н, Волинська обл.

Шкаравецький Леонід Данилович

Громадянин України, народився 29.07.1982 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Підріжжя, Ковельський р-н, Волинська обл.

Поліщук Василь Адамович

Громадянин України, народився 08.01.1978 р., освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Кашівка, Ковельський р-н, Волинська обл.

Рудік Тетяна Володимирівна

Громадянка України, народилася 11.11.1982 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Начальник відділу гуманітарної політики Велицької сільської ради, місце проживання: с. Кашівка, Ковельський р-н, Волинська обл.

Архипчук Валентина Миколаївна

Громадянка України, народилася 01.06.1973 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мельниця, Директор, місце проживання: с. Мельниця, Ковельський р-н, Волинська обл.

Новарчук Наталія Федорівна

Громадянка України, народилася 09.04.1976 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Рудка-Миринська, Ковельський р-н, Волинська обл.

Сидорук Василь Романович

Громадянин України, народився 30.09.1973 р., освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Тимчасово не працює, місце проживання: с. Мирин, Ковельський р-н, Волинська обл.

Січкар Олена Іванівна

Громадянка України, народилася 30.08.1973 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Секретар Велицької сільської ради, місце проживання: с. Мельниця, Ковельський р-н, Волинська обл.