Голова громади

Ковальчук  Віктор Васильович - Велицький сільський голова.

Народився 17 січня 1975 року в с. Сільце, Ковельського району Волинської області в сім’ї селян.

Громадянин України.

Освіта вища. З 1982 по 1990 роки навчався у Підліській восьмирічній школі;

1992 – закінчив Велицьку середню школу, Ковельського району Волинської області;

У вересні 1992 року вступив, а в червні 1997 року закінчив педагогічний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки, за спеціальністю «Вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва».

Трудова діяльність.

З 1995 року працював на посаді вчителя біології ЗОШ І-ІІ ст., с. Підліси, Ковельсього району Волинської області.

З 2001р. по 2004 р. працював на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІ ст., с. Підліси, Ковельсього району Волинської області.

З січня 2004 року працював на посаді директора ЗОШ І-ІІ ст., с. Підліси, Ковельського району.

25 жовтня 2015 року - обраний Велицьким сільським головою.

Сімейний стан. Одружений. Має двох синів.