Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 2023 рік

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  Відкриті торги з особливостями

Дизельне паливо та Бензин (09130000-9 Нафта і дистиляти) (UA-2023-10-06-008590-a)

Велицька сільська рада Ковельського району Волинської області

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ЄЗС ДК Дизельне паливо та Бензин (09130000-9 Нафта і дистиляти)

1. Дизельне паливо в кількості 700 літрів, Бензин А-95 1100 літрів.
  2. Дизельне паливо повинно відповідати національним стандартам та технічним вимогам виробників транспортних засобів. Технічні умови, ДСТУ 7688:2015 Паливо дизельне Євро 5. Технічні умови та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 (далі – Технічний регламент) та вимогам НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ УКРАЇНИ ДСТУ 7688:2015 ПАЛИВО ДИЗЕЛЬНЕ ЄВРО. Технічні умови, розробленого з метою забезпечення впровадження та застосування Технічного регламенту.
  3. Стандарти України: ДСТУ 4454:2005 Нафта і нафтопродукти. Маркування, пакування, транспортування та зберігання, Технічні умови, ДСТУ 7688:2015 ПАЛИВО ДИЗЕЛЬНЕ ЄВРО 5. Технічні умови визначають вимоги до маркування, пакування, транспортування і зберігання нафтопродуктів, а також до автомобільних бензинів та дизельного палива.
  4. Дані вимоги оприлюднено замовником у тендерній документації згідно з вимогами статей 22 і 23 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ».

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: на виконання вимог закону України «Про Публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін на підставі комерційних пропозицій, отриманих від суб’єктів господарювання.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення згідно кошторису на 2023 рік, враховуючи кількість одиниць предмета закупівлі та очікувану вартість, складає 104 400 грн.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  Відкриті торги з особливостями

Дизельне паливо та Бензин (09130000-9 Нафта і дистиляти) (UA-2023-12-05-014020-a)

Велицька сільська рада Ковельського району Волинської області

1. Дизельне паливо в кількості 960 літрів, Бензин А-95 1850 літрів.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення згідно кошторису на 2023 рік, враховуючи кількість одиниць предмета закупівлі та очікувану вартість, складає 157 894,90 грн.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  Відкриті торги

Електрична енергія (ДК 021-2015 – 09310000-5 Електрична енергія) (UA-2023-12-22-006781-a)

Велицька сільська рада Ковельського району Волинської області

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ЄЗС ДК021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: якісні та технічні характеристики встановлені виходячи з вимог законодавства України, а саме: Зазначено в Додатку № 2.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: на виконання вимог закону України «Про Публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін на підставі комерційних пропозицій, отриманих від суб’єктів господарювання.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення згідно кошторису на 2024 рік, враховуючи кількість одиниць предмета закупівлі та очікувану вартість, складає 474 510 грн.