Історична довідка
1619 року Остафій Єло-Малинський за рік до своєї смерті, згідно заповіту брата, отримав села Велицьк, Сільце і Кухарі. У селі народився український дитячий письменник Ігор Січовик.
Село Велицьк розташоване в Ковельському районі Волинської області.
Велицька сільська рада –адміністративно-територіальна одиниця з центром у селі Велицьк Ковельського району Волинської області утворена шляхом об`єднання Велицької, Мельницької, Підрізької, Сільцівської сільських територіальних громад (сіл Велицьк, Кухарі, Мельниця, Кривлин, Мирин, Рудка-Миринська, Підріжжя, Кашівка, Сільце, Арсеновичі, Підліси, Угли).
Центр сільської ради розташований за 45 км від районного центру. До складу сільської ради входять 12 населених пунктів. На території сіл розміщено 1558 дворів, в яких проживає 4055 осіб. Площа сільської ради становить 21158,25 га . У власності сільської ради: 5 клубів , 4 будинки культури та 5 бібліотек.
На території сільської ради працює 18 промислово-продовольчих магазини.
Відстань до Ковеля:
- шосейним шляхом 45 км.
- залізницею 16 км. (або сполучення відсутнє)
Територія
Всього 4150,0 га
в т.ч.: земель державної власності 1966,2755 га
земель приватної власності 2183,7245 га
Площа населених пунктів 314,81 га
Характеристика населених пунктів, що входять до складу громади
Всього населених пунктів 2 (с.Велицьк, с.Кухарі), в них 330 дворів.
Дмитро Ісаєвич
У селі Велицьк у 1889 році народився Ісаєвич Дмитро Григорович — український громадський та політичний діяч, журналіст, член Української Центральної Ради.
Один із лідерів Української партії соціалістів-революціонерів, входив до ЦК УПСР, ЦК Селянської спілки. Член Української Центральної Ради і Малої ради, співробітник газети «Народна воля». В листопаді 1917 обраний депутатом Всеросійських Установчих зборів. 22 квітня 1918 призначений членом української делегації на переговорах з РСФРР. Від січня 1919 — економічний радник української делегації на Паризькій мирній конференції 1919—1920. У червні 1919 брав участь у роботі Міжнародного кооперативного конгресу в Парижі (Франція), де виступив із доповіддю «Українська кооперація», був учасником переговорів про вступ Української кооперативної спілки до Міжнародного кооперативного альянсу.
На еміграції мешкав у Чехословаччині, деякий час працював в Українському соціологічному інституті в Празі. Член закордонного представництва УПСР, очолював групу Селянської спілки, делегат від УПСР на конгресі Соціалістичного трудового інтернаціоналу. 1930 повернувся на Волинь, працював журналістом у Луцьку. Згодом, не бажаючи співробітничати з польською владою, оселився в рідному селі, займався господарством. 17.01.1973 помер у місті Стрию.