Велицька громада

Волинська область, Ковельський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: спрощена закупівля
бензин та дизельне пальне (ua-2021-02-02-012940-a)

Найменування замовника:

Велицька сільська рада Ковельського району Волинської області

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду єзс ДК 021:2015: 09130000-9 нафта і дистиляти

бензин а-95 євро 5дк 021:2015: 09132000-3 бензин

дизельне паливо євро 5дк 021:2015: 09134200-9 дизельне паливо

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: якісні та технічні характеристики встановлені виходячи з вимог законодавства україни, а саме:

- для автомобільних бензинів марок а-95, а-92 згідно дсту 7687:2015 «бензини автомобільні євро. технічні умови» та постанови кму від 01 серпня 2013 року № 927 «технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив»;

- для дизельного пального марки л (літнє) згідно дсту 7688:2015 «паливо дизельне. технічні умови» та постанови кму від 01 серпня 2013 року № 927 «технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив».

дані вимоги оприлюднено замовником у тендерній документації згідно з вимогами статей 22 і 23 закону україни «про публічні закупівлі».

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: на виконання вимог закону україни «про публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін на підставі комерційних пропозицій, отриманих від суб’єктів господарювання.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення згідно кошторису на 2021 рік, враховуючи кількість одиниць предмета закупівлі та очікувану вартість, складає 76800 грн.