ОГОЛОШЕННЯ! Відбудеться сесія.

Дата: 05.07.2021 15:56

ОГОЛОШЕННЯ!

22 липня 2021  року  о 14.00 годині  приміщенні будинку культури с. Велицьк відбудеться   сьома  чергова   сесія  сільської  ради  восьмого   скликання   із наступним   порядком  денним :

1. Виконання бюджету  Велицької сільської  територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Інформує: Митюк О.М. – начальник фінансового відділу

2. Рішення №5/6 «Про внесення змін до рішення сільської ради від 17.12.2020 року № 2/7 "Про бюджет Велицької сільської територіальної громади на 2021 рік»

Інформує: Митюк О.М. –  начальник фінансового відділу

3. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку  Велицької сільської громади на 2022 рік

Інформує: Ковальчук В.В. – сільський голова

4. Про затвердження програми соціального захисту та соціального забезпечення Велицької сільської ради на 2022-2025 роки

інформує: Радчук О.В. – в.о. начальника відділу соціального захисту

5. Про затвердження комплексної Програми розвитку галузі АПК Велицької сільської ради на 2022-2025 роки.

Інформує: Киричук в.В. – заступник сільського голови

6. Про затвердження Комплексної  Програми   розвитку  земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, поводження із твердими побутовими відходами  Велицької сільської ради на 2022-2025 роки

Інформує: Польчук В.А. – начальник земельного відділу

7. Про затвердження Комплексної Програми розвитку освіти  Велицької сільської ради на 2022-2025 роки

Інформує: Рудік Т.В. – начальник відділу гуманітарної політики

8. Про затвердження Програми зайнятості населення Велицької сільської ради на 2022-2025 роки

Інформує: Січкар О.І. – секретар сільської ради

9. Про затвердження Програми підтримки та розвитку структурних підрозділів закладів охорони здоров’я на 2022-2025 роки

Інформує: Січкар О.І. – секретар сільської ради

10. Про заходи щодо реалізації програми  матеріально-технічного забезпечення

військових частин (установ), проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації  у Велицькій сільській раді  Ковельського району Волинської області на 2021 – 2025  роки у 2022 році.

Інформує: Радчук О.В. – начальник  військово - облікового столу

11. Про  затвердження Комплексної  Програми з питань підтримки сімї протидії торгівлі людьми та забезпечення прав і можливостей жінок та чоловіків Велицької сільської ради на 2022-2025 роки

Інформує: Ткачук Т.М. – директор центру надання соціальних послуг

12. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва, культурної спадщини Велицької сільської ради на 2022-2025 роки.

Інформує: Рудік Т.В. – начальник відділу гуманітарної політики

13. Про затвердження Програми «Проведення масових заходів, відзначення пам’ятних  дат та ювілеїв в Велицькій сільській раді на 2022-2025 роки»

14. Земельні питання

Інформує: Польчук В.А. – начальник земельного відділу