Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Велицької сільської ради

Дата: 01.07.2021 14:53

Велицькою сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Велицької сільської ради

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Велицької сільської ради

Вимоги до кандидатів:

• Наявність громадянства України.
  • Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
  • Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  • Вільне володіння державною мовою.
  • Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України; законів України “Про місцеве самоврядування в Україні, “Про службу в органах місцевого самоврядування, “Про запобігання корупції” та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, що стосуються відповідної сфери управління, а саме діяльності Служби у справах дітей.
  • Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм, інструкції з діловодства, правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого        самоврядування.
  • у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
  • позбавленні права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін.

Необіхдні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС з додатками);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія паспорта;
  •       копію військового квитка (для військовозобов’язаних).
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
  • допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися у Велицьку сільську раду, за адресою: 45081, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Велицьк, вул. Перемоги, буд. 88, тел.: 96-7-23

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаток 3 до розпорядження сільського голови від 01.07.2021 №39-од