Тренінг: «Можливості використання проектного менеджменту для розвитку територіальної громади»

Дата: 19.03.2017 16:29

«Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині»

23 березня 2017 року  о 14.30  годині в приміщенні ЗОШ І-ІІІст. с. Велицьк, відбудеться тренінг: «Можливості використання проектного менеджменту для розвитку територіальної громади» в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», який реалізується ініціативною групою «Волинь – територія позитивних змін». Адмініструюча організація - обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права».

Реалізація проекту стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Запрошуємо всіх активних мешканців громади!