Велицька громада

Робоча зустріч

Дата: 02.04.2020 09:28
Кількість переглядів: 161

01 квітня відбулася робоча зустріч сільського голови Ковальчука Віктора Васильвича із новопризначеним поліцейським громади старшим лейтенантом поліції Куликом Богданом Степановичем. Обговорили новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території ОТГ, більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом ОТГ, підзвітність ОТГ та додаткові функції (більший акцент на попередженні правопорушень).
Таке нововведення можливі завдяки участі Велицької ОТГ в пілотному Проєкті «Поліцейський офіцер громади», що забезпечить підвищення загального рівня правопорядку у всіх населених пунктах, захист життя, здоров’я, честі і гідності населення, профілактичну роботу по попередженню злочинності та забезпечення комплексного підходу до розв’язання проблем, пов’язаних з питаннями безпеки.