Велицька громада

Волинська область, Ковельський район

Вітання сільського голови з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2019 14:05
Кількість переглядів: 143

Від імені колективу Велицької сільської ради та себе особисто сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!
Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

з найкращими побажаннями

сільський голова   Віктор Ковальчук