Як у Велицьку свято громади відзначали

Дата: 09.07.2019 10:59

По-особливому чарівні літні вечори на Івана Купала, здавна відомого свята. Неповторної теплої атмосфери і було свято Івана Купала у селі Угли Велицької ОТГ, святкували День громади.

Сердечно привітати дружню, працьовиту та веселу Велицьку громаду прибули почесні гості - голова районної ради Андрій Броїло, депутат районної ради Аркадій Степанюк, голова Люблинецької громади Наталія Сіховська, голова Голобської громади Сергій Гарбарук, голова Колодяжненської громади Віталій Кашик, кандидат в народні депутати Юрій Поліщук та представник кандидата в народні депутати Степана Івахіва – Сергій Юдін.

Фото без описуФото без опису

Протягом свята проводилися майстер-класи, виставки виробів, обрядові дійства, виступи аматорських колективів, виїзна торгівля, святкова лотерея, фотозона.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Найочікуванішим дійством став виступ пародиста DZIDZIO (ДЗІДЗЬО), а також в завершення заходу - фестиваль фарб Холі та дискотека.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Велицька сільська рада в особі сільського голови Віктора Ковальчука висловлює  щиру подяку всім, хто розділив та організував таке прекрасне свято в мальовничому куточку нашої громади.

Висловлюємо  щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення Дня Велицької громади. Особлива подяка – організаційному комітету свята, який доклав усіх зусиль, аби заходи були різноплановими, змістовними та яскравими, активним жителям села Угли, які подбали про чистоту, затишок та ошатний вигляд місця проведення, забезпечили своєчасне й якісне прибирання після святкування. Щиро вдячні усім спонсорам та учасникам свята – Кирилюкам Володимиру та Зої , Киденьку Михайлу за виїзну торгівлю,  лісівникам - Кропиві Олександру, Шовковому Оресту, Простопчуку Федору, підприємцю Ткачуку Олексанру,  фермерам Шевчукам Володимиру та Михайлу,  Хомяковому Максиму, Поліщуку Богдану керівникам товариств Потапчуку Володимиру та Зінчук Тетяні, Карпюку Володимиру.

Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашої рідної громади! Тож єднаймося задля блага рідного села, дружньої громади.!