Повідомлення про громадське обговорення

Велицька сільська рада

Ковельського району

ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації

Назва містобудівної документації – «Внесення змін до генерального плану розвитку населеного пункту с. Підріжжя, Ковельського району Волинської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження містобудівної документації – Велицька сільська рада.

Порядок і час ознайомлення та внесення пропозицій до містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку – у письмовій формі, всі робочі дні з 9:00 до 17:00 на протязі 30 днів з дати виходу публікації за адресою: 45081, вул. Перемоги, 88, с. Велицьк, Ковельський район (приміщення сільської ради).

Відповідальна особа – голова сільської ради Ковальчук Віктор Васильович. Тел.(03352) 96 7 23