Оголошено переможців конкурсу проектів місцевих ініціатив Велицької громади

Дата: 08.05.2019 12:18

Нагадуємо, Велицька об'єднана територіальна громада за підтримки депутатів сільської ради  оголосила конкурс підтримки ініціатив жителів Велицької громади «Спільними зусиллями» на 2019 рік.

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.

Пріоритетні напрями цьогорічного конкурсу:

1.Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).

2. Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

3. Організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).

4. Покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо).

5. Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини територіальної громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та  свят, тощо).

6. Впровадження енергозберігаючих заходів.

7. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді).

8.Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Всього було подано до 10 проектів.

Відповідно до рейтингу, складеного за результатами експертної оцінки проектів, визначено  переможцями конкурсу проектів місцевих ініціатив 2019 року  7 проектів.

Перелік переможців конкурсу:

1.Ініціативна група села Кухарі , проект – «Облаштування зони відпочинку та дозвілля для жителів с.Кухарі – 8,0 тис.грн.»;

2. Ініціативна група села Кашівка, проект – «Облаштування зони відпочинку та дозвілля для жителів с.Кашівка – 11,0 тис.грн»;

3. Ініціативна група села Підліси, проект – «Облаштування ігрового майданчика для дітей на території храму в селі Підліси – 7,0 тис.грн.»;

4. Ініціативна група села Мельниця , проект – «Благоустрій вулиці Велицька в селі Мельниця – 6,0 тис.грн.»;

5. Ініціативна група села Сільце, проект – «Облаштування місця для проведення змістовного дозвілля жителів сіл Сільце та Підліси – 10,0 тис.грн.»;

6. Ініціативна група села Угли , проект – «Облаштування зони відпочинку для жителів села Угли – 8,0 тис.грн.»;

7. Ініціативна група села Велицьк , проект – «Відновлення фігури в селі Велицьк – 8,0 тис.грн».