6 червня жителі села Сільце святкували день народження села

Дата: 07.06.2017 15:09

6 червня 2017 року в одному із сіл Велицької громади відсвяткували День села Сільце. В програмі заходу були спортивні змагання, ігри, забави, дитячі розважальні ігри, святковий концерт, а також творчий вечір барда-поета Леоніда Бедруня. Під час святкування розігрували святкові лотереї, жителі нагороджувались призами,які вигравали в різноманітних конкурсах. Жителів та гостей свята порадував виступ аматорського  об єднаного колективу  Велицької сільської ради. Свято після себе залишило море позитивних емоцій про що свідчать фото святкування.