Як святкували день знань в одній із шкіл Велицької громади (Велицька ЗОШ І-ІІІст.).ФОТО

Дата: 01.09.2017 13:34

Цього навчального року загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів с.Велицьк прийняла у свої стіни шість першокласників. Загалом у школі вчитиметься понад 120 дітей.

Як і завжди, майданчик біля входу до приміщення навчального закладу заполонили святково вбрані дітки з різнобарвними букетами, усміхнені вчителі та батьки.

Фото без описуФото без опису

З вітальними словами до учнів та всіх присутніх звернулась нова директор школи Ірина Руднік, голова Велицької ОТГ Віктор Ковальчук, настоятель храму отець Іоан та  начальник відділу державної реєстрації Ковельської райдержадміністрації Юрій Кондратович.

Опісля до усіх звернулися першокласники, які пообіцяли з’їсти граніт науки та ще й дати фору в успішності й поведінці старшокласникам.

Насамкінець урочистості традиційно залунав перший дзвінок, який запросив учнів на перше заняття до класних кабінетів.