Велицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста1-ї категорії відділу гуманітарної політики Велицької сільської ради.

Дата: 19.06.2017 11:08

Вимоги до претендентів:
- громадянство України;
- освіта повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи на посаді спеціаліста за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років або у сфері освіти не менше 5-ти років.
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
- знання діловодства.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4 х 6;
-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації ; про присвоєння категорії;
-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
-копію документа, який посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 45081, Волинська обл.., Ковельський р-н.,с. Велицьк, вул. Перемоги, 88.
Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Велицької сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Телефони для довідок: 96 -7-29.
Конкурсна комісія