Вітання сільського голови з Христовим Воскресінням!

Дата: 14.04.2017 10:59

Шановні жителі Велицької громади, колеги, дорогі гості нашого сайту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового.

Великдень - воістину особливий для нас день. Незгасиме світло Христової науки і віри понад тисячу років освітлює нашому народові дорогу правди, добра і любові. Воно зміцнює нас духовно, збагачує інтелектуально, наповнює наші серця гордістю за вільну й незалежну українську державу.

У цей день просимо Божого благословення для всіх нас і шлемо один до одного найкращі побажання щастя, добра і впевненості у здоланні будь-яких випробувань. Хай Господь захистить нас і підтримає у всіх добрих починаннях, дарує кожній родині земної благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди й душевної величі.

Хай цей Великий День принесе усім Вам щастя, здоров'я, та непохитну віру в кращий завтрашній день.

Бажаємо Вам та Вашим родинам віри, любові та Божого благословення. Радісних Вам свят, пахучих пасок, яскравих писанок.

Христос Воскрес !

З повагою, сільський голова Віктор Ковальчук