16 липня професійне свято – День бухгалтера!

Дата: 14.07.2017 10:38

Шановні бухгалтери!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання Велицької ОТГ.

Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності, сумлінного ставлення та відданості справі. Переконаний, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани.

Голова Велицької

сільської ради                                                     В.В.Ковальчук