Вітання голови Велицької сільської ради з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 07.03.2018 10:11

Дорогі наші жінки!

Прийміть найтепліші вітання від сільської ради та виконавчого комітету, адресовані вам та вашим родинам з нагоди чудового свята Весни, Молодості і Квітування.
8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.

Чарівні жінки! Від усієї чоловічої половини Велицької ОТГ щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом 8-го Березня – Міжнародним днем  жінок! Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри нев’янучої молодості, радості, краси, злагоди та добробуту в родинах і мирного неба. Нехай вас ніколи не оминають синівська турбота, любов та увага рідних вам чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Віктор Ковальчук, сільський голова