про конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру культура та дозвілля

Дата: 07.11.2017 09:22

Відділ гуманітарної політики Велицької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру культура та  дозвілля Велицької сільської ради

Кваліфікаційні вимоги: громадянствоУкраїни, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місценародження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта громадянинаУкраїни;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються протягом 30 – ти днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Велицьк Ковельського р-ну, вул. Перемоги,88.

Конкурсна комісія починає формуватись з дати опублікування оголошення, до участі у роботі комісії запрошуються представники громадських організацій у сфері культури за наданням відповідної заяви.

TSIGN

ВЕЛИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   07листопада  2017  року            село  Велицьк                         № 51- од

Про оголошення конкурсу на

заміщення посади  директора

Центру культура та  дозвілля

Керуючись статтями 21, 21 , 21 , 21 , 21 , 21  Закону України „Про культуру”, на виконання Закону України від 28.01.2016 року № 955-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури”, рішенням сесії Велицької сільської ради від  24.10.2017  № 20/5-ос„Про створення Центру культури та дозвілля Велицької сільської ради»,  вважаю за необхідне:

1. Оголосити з 07 листопада 2017 року конкурс на заміщення посади – директора Центру культури та дозвілля Велицької сільської ради

2. Затвердити текст оголошення про  конкурс (додається).

3. Начальнику відділу гуманітарної політики Велицької сільської ради Рудік Т.В.:
3.1. Забезпечити опублікуванняповідомлення про конкурс, умови його проведення та вимоги до претендентів на офіційному веб-сайті сільської ради.
3.2. Довести зміст цього розпорядження до відома працівників сільської ради.
3.3. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посадипротягом 30 календарнихднів з дня публікації повідомлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Сільський  голова                                                                       В.В.Ковальчук