Дата: 14.07.2017 09:20

Запрошуємо депутатів, представників органів місцевого самоврядування, активних мешканців Велицької громади взяти участь у серії одноденних тренінгів з енергоефективності в рамках проекту “У пошуках енергоефективності: Шацьк та Велицьк разом”, які відбуватимуться 16,19 липня 2017 року в Велицькій сільській раді за адресою: 16 липня – вул..Стара,3 в с.Сільце та 19 липня - вул. Перемоги,88 с.Велицьк.

19 липня 2017 року - навчальний курс для депутатів, представників місцевих органів влади з енергоменеджменту і енергоаудиту.

Розглядатимуться питання:

-         Угода мерів. Розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату ( ПДСЕРК);

-         енергетичний моніторинг в громадах;

-         підвищення енергоефективності в житлових будівлях. Енергоаудити та інші  технічні складові енергоефективних проектів;

-         енергоощадні технології для ОТГ.

16 липня 2017 року - навчальний тренінг з енергоефекивності для активних мешканців.

У програмі тренінгу будуть розглядатися наступні теми:

-         енергія навколо нас. Практичні поради з енергозбереження;

-         як економити ефективно на прикладі власної будівлі;

-         відновлювальні джерела енергії. Використовуємо ресурси,якими володіємо;

-         зміни клімату та їх вплив на навколишнє середовище;

-         надання теплих кредитів та інші фінансові інструменти.

Проект реалізовується за підтримки мережі CLEEN ( Мережа місцевих організацій громадянського суспільства з питань енергоефективності).

Контактна особа

Людмила Самчук,